2023-08-23 14:48:55

Logistik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime enda kollektiivi Logistikut

Sinu põhilisteks tööülesanneteks on transpordi korraldamine, autode ja kaupade liikumise jälgimine ning planeerimine. Abivalmis ja aktiivne suhtlemine klientide ja kolleegidega nende nõustamisel. Transpordiga seotud dokumentide korrashoid.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui:

  • Sul on vähemalt keskharidus
  • Sul on soovitatavalt eelnev töökogemus logistika- või transpordi valdkonnas
  • Valdad eesti keelt ja sul on suhtluse tasemel vene keele oskus.
  • Inglise keele oskus suhtlus tasemel on lisaväärtus
  • Sul on hea suhtlemis- ja läbirääkimise oskus
  • Oled positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik ning töökas.
  • Oskad iseseisvalt töötada ning enda tööd planeerida

Ettevõte pakub

Sul on hea võimalus töötada kiiresti arenevas ja edukas ettevõttes.�Pakume omaltpoolt huvitavat ja mitmekülgset tööd, vajalikke töövahendeid, häid töötingimusi, toredat meeskonda ning arenemisvõimalusi.Tööle asumise aeg: kokkuleppel: Töökoha asukoht: Vana-Narva mnt 29, MaarduSobivate kandidaatidega võtame ise ühendust!

 

Saada oma CV: cv(at)ucrent.ee