Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290761

Logistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Skandinaavia ja Ida-Euroopa vedude korraldamine

Ootused kandidaadile

Töökogemus transpordi ja logistika valdkonnas
Avatud suhtleja ja hea pingetaluvusega
Vene ja Inglise keele oskus suhtlustasandil
Kasuks tuleb erialane haridus ja soome keele oskus

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka
Koolitusi
Kaasaegset töökeskkonda ja toredaid kolleege

Tööpakkumise number
#290761

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
2. november 2012

Temp Group Estonia OÜ on personaliteenuseid pakkuv ettevõte.Meie kliendiks on 1993. a asustatud ekspedeerimise- ja rahvusvahelise transpordiga tegelev ettevõte

Vaata rohkem

Logistik