Värsked tööpakkumised

Logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 598202

Tööpakkumise number

598202

Firma nimi peidetud logistik

Töö kirjeldus

Tahe Kayaks võtab tööle asjaliku logistiku, kes vastutab ettevõtte transpordikorralduse ja lao korrektse töö eest.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame väga head suhtlemisoskust, täpsust ning soovi pidevalt parendada oma osakonna tööd.

Pakume konkurentsivõimelist palka, toetavat meeskonda ning võimalust eneseteostuseks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
20. mai 2019

Veespordivarustuse tootja Tahe Outdoors OÜ on asutatud 1989. aastal. Ettevõtte tootmisüksustes Eestis, Saksamaal ja Prantsusmaal toodetakse purje- ja surfilaudu, lohesurfivarustust, kajakke, aere jpm. Ettevõttes on tööl 230 töötajat. Tahe Outdoors on kiiremini kasvav veespordivarustuse tootja Euroopas, kus edu on saavutatud läbi järjekindla ja sihipärase tegevuse eksportturgudel.

www.bicsport.com
www.corekites.com
www.taheoutdoors.com