https://www.cvkeskus.ee/24133

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24133

Logistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti siseste vedude organiseerimine ja müük.


Ootused kandidaadile

Vajalikud teadmised transpordi organiseerimise valdkonnas.
Kasuks tuleb oma sõiduvahendi omamine ja vene keele oskus. Vajalik arvuti kasutamise oskus.


Ettevõte pakub

Tööd transpordi valdkonnas.


Lisainfo

Soovitav eelnev töökogemus samalaadsel erialal.


Tööpakkumise number
#24133
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Logistik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!