Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65589

Logistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Eesti-sisese ja rahvusvahelise transpordi organiseerimine ja efektiivne planeerimine
- vajaliku dokumentatsiooni ja informatsiooni liikumise tagamine
- laoaruannete analüüs ja raportite koostamine
- suhete hoidmine ja arendamine erinevate koostööpartneritega

Ootused kandidaadile

- eeldame erialast kõrgharidust (võib olla omandamisel)
- vähemalt kaheaastast logistikaga seotud töökogemust
- arusaama rahvusvahelise taustaga organisatsiooni toimimisest ja töökorraldusest
- väga head eesti ja inglise keele oskust
- head vene keele oskust suhtlustasemel
Kandidaati iseloomustavad:
- kohusetundlik töösse suhtumine
- õppimisvõime
- iseseisvus
- ettevõtlikus
- väga hea koostööoskus
- hea planeerimis- ja organiseerimisoskus
- pinglise olukorra taluvus

- võimalust töötada stabiilses rahvusvahelises töökeskkonnas koos oma valdkonna tipptegijatega
- edasisi karjäärivõimalusi
- kaasaegseid töövahendeid
- suurepärast motivatsiooni

Tööpakkumise number
#65589
Logistik