Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49617

Logistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jälgida ja korraldada materjalide kulgu ja liikumist ning ettevalmistada valmistoodang müügiks.

Ootused kandidaadile

head inglise keele oskus(ka kirjakeel)
vene keele oskust
arvuti kasutamise oskust (office)
head oskust planeerida oma tegevust
häid organisaatorlikke võimeid
ettevõtlikust, positiivset ellusuhtumist
lojaalsust ja kokkulepetest kinnipidamist
teotahtelisust ja töötulemustele orienteeritust

Kasuks tuleb:
eelnev töökogemus samas valdkonnas

Ettevõte pakub

iseseisvat, mitmekesist ja stabiilset tööd

Tööpakkumise number
#49617

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2005
Kuulutus sisestati:
15. august 2005

Joli Teeninduse OÜ on Rootsi firma, kes valmistab töörõivaid.

Vaata rohkem

Logistik