Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57360

Logistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd (impordi)logistikule.

Töö eesmärk on tagada ettevõtte logistilise keti sujuv toimimine.

Töötaja põhilised tööülesanded on:

  • Materjalide jaoks optimaalsete transpordilahenduste leidmine ja sisseostmine;
  • Materjalide jaoks transpordi, ekspedeerimise ja tollivormistuse tellimine ning tarne jälgimine;
  • Suhtlemine transpordi- ja ekspedeerimisfirmadega ning tarnijatega (üle kogu maailma) logistikaküsimuste valdkonnas;
  • Kaubadokumentatsiooni haldamine ja arhiveerimine, statistikaaruannete koostamine;
  • Logistiliste tööprotsesside arendamine.

Töötingimused:
  • Töökoht asub ettevõtte kontoris;
  • Töötajal on oma töökoht koos kõigi vajalike kaasaegsete kommunikatsioonivahenditega;
  • Täistööaeg.

Ootused kandidaadile

  • Kesk-eri või kõrgharidus, soovitavalt erialane või majanduse/ tehnika /tootmise valdkonnas;
  • Suhtlemisoskus;
  • Iseseisvus, otsustamisjulgus, ettevõtlikkus;
  • Eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel;
  • Vene keele oskus vähemalt algtasemel;
  • Arvuti kasutamise oskus igapäevase töövahendina;
  • Tööülesannete ja kohustuste täpne ja õigeaegne täitmine.

Kasuks tuleb:
  • Erialane haridus;
  • Eelnev töökogemus soovitavalt seonduval alal.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd;
  • Püsivat töökohta edukas ettevõttes;
  • Koolitust ja arenguvõimalust;
  • Ettevõttesisese karjääri võimalust;
  • Konkurentsivõimelist töötasu;
  • Noort ja sõbralikku meeskonda;
  • Kaasaegset töökeskonda, alates 2006. a. suvest töökohta värskeltvalmiva tehase kontoris Mõigus.

Tööpakkumise number
#57360
Logistik