Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322411

Logistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kogenud töötajat logistika alal, kes korraldab veoste ekspedeerimist, arvestades ettevõtte ärihuvisid, kliendi ja koostööpartnerite
vajadusi. Meie tulevane töötaja töötab meeskonnas, samuti juhib ning arendab tööprotsesse.

Peamised tööülesanded:
Veoste ekspedeerimise korraldamine,
Veovahendi valimine, koorma planeerimine, sõiduteekonna ja ajagraafiku koostamine.
Dokumentide koostamine,
Saadetiste liikumist ja saadetistega tehtavate toimingute jälgimine,
Kindlustusprobleemidega tegelemine,
Ohtlike kaupade käsitlemise nõuete jälgimine,
Vajaliku teabe töötlemine ja analüüsimine,
Kuluefektiivselt logistilise protsessi haldamine ja juhtimine.

Ootused kandidaadile

Healt kandidaadilt eeldame:
Töökogemus logistikavaldkonnas,
Vene, inglise ja eesti keele oskus (suuline ja kirjalik), kasuks tuleb mõne muu keele oskus
Väga hea suhtlemis- ja koostööoskus,
Täpsus, kohusetundlikkus, korrektsus,
Erialane haridus (sobib ka majandus- või turundusalane haridus),
Hea organiseerimisvõime.
Isiksuseomadustest on väga olulised otsustusjulgus, pingetaluvus, emotsionaalne stabiilsus ning vastutusvõime. Antud töö eeldab avatud suhtlemist
erinevates kultuuriruumides.

Huvitavat, mitmekesist ning väljakutseid esitavat tööd sõbralikus kollektiivis,
Arenguvõimalust ja eneseteostust,
Positiivset ja kaasaegset töökeskkonda ,
Ametiauto kasutamise võimalus.

Lisainfo

Kandideerijatelt ootame koos CV-ga kaaskirja vene keeles.

Tööpakkumise number
#322411

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2013
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2013

DTD Logistics Group OÜ on 2011. aastal asutatud ettevõte, mille eesmäärgiks on osutada kvaliteetset ja professionaalset kaupade ekspedeerimise teenust. Meie põhilisteks tegevusvaldkondadeks on rahvusvaheliste kaubavedude korraldamine, samuti pakub ettevõte ka kõiki sellega kaasnevaid teenuseid, nagu kaupade kindlustamine, tolliformaalsuste korraldamine, kaupade ladustamine vms.
Seoses ettevõtte kasvu ja arenguga otsitakse oma töökasse meeskonda tulemustele orienteeritud ja aktiivset töötajat.

Vaata rohkem

Logistik