Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143882

Logistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientidega suhtlemine
klientide aktiivne otsing
transpordi korraldamine
veo- ja ekspedeerimislepingute sõlmimine
kaubaveo korraldus EU ja Venemaa vahel

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus logistikuna vähemalt 2. a.
arvuti kasutamise oskus
vastav haridus või selle omandamine 2008. a.
hea pingetaluvus
eesti, vene ja inglise keele oskus keskmisel tasandil
kohusetundlikkus, korrektsus, aktiivsus

Ettevõte pakub

arenemis ja karjäärivõimalusi
kaasaegseid töötingimusi
pingelist ja närvilist tööd
stabiilset ja motiveerivat palka

Tööpakkumise number
#143882

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 8500 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
10. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
6 % reisist

Our logistics and transport company, Conductor Ltd, performs international cargo operations and freight forwarding according to worldwide standards. Our expertise is a transportation by road, by rail and by sea. Since international freight is the major activity of the Company, we use our own means of transport and offer customers established, quality services for deliveries throughout the European Union.

Conductor Ltd also performs cargo deliveries from Western and Central Europe to Russia, Kazakhstan, Ukraine and the other CIS countries. We organize and perform door-to-door deliveries involving all three types of transportation, as well as transhipment of cargoes in the Baltic countries. For deliveries to Russia, we use the services of the Pskov Customs for customs formalities and clearing.

Vaata rohkem

Logistik