Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70211

Logistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Baltronic OÜ võtab tööle logistiku , kelle põhilisteks ülesanneteks oleks:

  • Kliendi ostutellimuste käsitlemine
  • Ostutellimuste koostamine ning edastamine tarnijatele
  • Tellimuskinnituste koostamine ja edastamine klientidele
  • Suhtlemine transpordifirmadega

Ootused kandidaadile

Ostsime oma meeskonda positiivse ellusuhtumisega meeskonnatööle orienteeritud, kohusetundlikku, hea pingetaluvusega ja õpihimulist aktiivset inimest.

Kasuks tuleb, kui sul on:

  • Vähemalt keskharidus
  • Logistika alane töökogemus
  • Eesti, inglise ja venekeele oskus;
  • Organiseerimis- ja suhtlemisoskus;
  • Logistika algtõdede tundmine
  • Täpsus, järjepidevus ja vastutustunne
  • Arvuti kasutamisoskus kontoritarkvara tasemel

Ettevõte pakub

Korralikku töötasu;
Meeldivat ja positiivset meeskonda;
Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda;
Arenemisvõimalust;
Tööks vajalikku väljaõpet ja koolitust;
Lisatoetust läbi enesearendamise fondi;
28 + 7 päeva puhkust.

Tööpakkumise number
#70211
Logistik