Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #178431

Logistik

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Bussiliinide, sõiduplaanide ja liinijärjekordade koostamine, sõiduplaanide analüüs, optimeerimisettepanekute väljatöötamine. Uute liinide väljatöötamine ja juurutamine. Õpilasveo dokumentatsiooni korraldamine.( hinnakirjad jne).

Nõudmised kandidaadile

Kandideerijalt ootame transpordilogistikaalaseid teadmisi (reisijateveo korraldus) ja/ või töökogemust antud valdkonnas

Ettevõte pakub

eneseteostust
meeldivat seltskonda
motiveerivat tasustamise süsteemi

Lisainfo

Pakume tööd logistikule, tööpiirkond Tallinn-Harjumaa

Tööpakkumise number
#178431

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
19. mai 2009

ATKO Grupp on transpordikonstern, mis tegutseb alates 1992 aastast ning mille peamiseks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine Eestis, Baltikumis, Skandinaavias ja Venemaal.
Ootame oma kollektiivi Harjumaa osakonda

Vaata rohkem