Värsked tööpakkumised

Logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92786

Tööpakkumise number

92786

Töö kirjeldus

Kütuste tellimuste vastuvõtmine ja kütusetranspordi sh. kütusetakso liikumise korraldamine, saatedokumentide ja lähetuslehtede sisestamine, ostuarvete haldamine, lao- ja tolliarvestus ning aruandlus.

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat on viisakas ja hea suhtleja, täpne, korrektne, kiire, abivalmis ja kohusetundlik. Ta on positiivne ja probleemikeskne, hea pingetaluvusega, iseseisev ja algatusvõimeline, hea analüüsioskusega ja süsteemne. Kandidaat orienteerub arvude rägastikus, armastab paberimajandust ja talub rutiini. Oskab kasutada levinumaid arvutiprogramme, sh. MS Office, raamatupidamis-, lao- ja müügitarkvara. Hea kandidaat suhtleb vabalt ka vene keeles ning kõrgema hariduse ja autojuhilubade olemasolu ning inglise keele oskus on kandideerimisel eelisteks nagu ka kogemus müügitööl.

Pakume eneseteostust heas meeskonnas, pingelist tööd, kaasaegset töökeskkonda ja konkurentsivõimelist tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2007

tegutseb kütuste hulgi- ja jaemüügiturul peaaegu 15 aastat. ALEXELA ja UNO X kaubamärki kannavad 58 tanklat Eestis, 7 Lätis ja 22 Leedus. Uusi kaastöötajaid vajame seoses ettevõtte laienemise ja töömahu kasvuga