Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62925

Logistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* rahvusvaheliste kaubavedude planeerimine ja organiseerimine
* saadetiste liikumise korraldamine
* autojuhtide töö organiseerimine
* läbirääkimiste pidamine
* aruandlus ja vajaliku info liikumise tagamine

Ootused kandidaadile

* eelnev töökogemus transpordivaldkonnas
* vähemalt ühe võõrkeele valdamine
* aktiivsus ja iseseisvus
* väga hea suhtlemisoskus
* ausus ja vastutustunne

Ettevõte pakub

Eneseteostust kaasaegses töökeskonnas.
Palju pingelist suhtlemistööd ja vastavalt ka konkurentsivõimelist palka.
Sõbralikku töökollektiivi.

Tööpakkumise number
#62925
Logistik