Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345984

Logistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Logistiku tööülesannete hulka kuulub veomarsruutide planeerimine, korraldamine ning arendamine. Samuti suhtlemine partnerite, tarnijate ning klientidega.
Igapäevase aruandluse korraldamine, kulude juhtimine ja kontroll.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame logistikaalaseid teadmisi ning kogemust.
Korrektsust, kohusetundlikkust ning lojaalsust.
Samuti head suhtlemis-ja arvutikasutamisoskust
Eesti ja vene keele oskust

Pakume võimalust end arendada ambitsioonikas ning kasvavas ettevõttes
Tulemustele vastavat palka ning lisatasusid
Koolitusi

Tööpakkumise number
#345984

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
palk kokkuleppel

1Logistika OÜ põhitegevusalaks on väikesaadetiste, täis-ja osakoormate uksest ukseni vedu Eesti piires. Seoses töömahu suurenemisega vajame oma meeskonda Tallinna logistikut

Vaata rohkem

Logistik