Värsked tööpakkumised

Logistik-sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214627

Tööpakkumise number

214627

Töö kirjeldus

TÖÖÜLESANDED: tarnijate leidmine ja läbirääkimised nendega, tootmismaterjalide hankimine, vastuvõtt ja väljasaatmine, laoarvestuse pidamine, ostutellimuste/müügiarvete sisestamine, lao planeerimine ja analüüs, klientidega suhtlemine, sekretäritöö.

Nõudmised kandidaadile

NÕUDMISED KANDIDAADILE: kõrgharidus, hea arvuti kasutamise oskus (MS Office Word, Excel), hea inglise keel, kesktasemel vene keel, väga hea asjaajamis- ja organiseerimisvõime, tahe teha meeskonnatööd, süsteemsus, orienteerumisvõime suures infohulgas. Lisaks on soovitav: rahvusvahelise transpordi korraldamise kogemus, teadmised laosüsteemist, algteadmised keemiast.

VALITUD KANDIDAADILE pakume ainulaadset töökogemust steriilseid ravimeid tootvas Eesti ettevõttes, huvitavat ja mitmekülgset tööd, arenguvõimalusi ja motiveerivat palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2010

AS Kevelt on Eesti ravimitootja, kes valmistab steriilseid ravimeid ning allhanketöödena biopreparaate ja meditsiiniseadmeid. Tegutseme 1991. aastast.