Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #750732

Logistik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Transpordi tellimuste ja vajalike dokumentide esitamine transpordifirmadele ning tollile.

  • Hangete ettevalmistamine sh vajalike dokumentide kogumine ja koostamine ning pakkumiste analüüsimine.

  • Tootmisüksuste võtmeisikutega suhtlemine kauba õigeaegse lähetuse tagamiseks.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • kiiret õppimisvõimet, head pingetaluvust ning positiivset ellusuhtumist;
  • oluline on kohusetundlikkus ja täpsus töös;
  • teadmisi Incoterms 2000-st ja 2010-st ja transporditurust;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus logistikuna.

Meie jaoks on oluline meeskond ning ootame Sinult väga head meeskonnatööd ning eesmärkidele pühendumist.

Scanfil OÜ pakub oma töötajatele vajalikku väljaõpet ning eneseteostuse- ja arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises ettevõttes. Seisame hea Sinu tervise eest, korraldades tervisekontrolle ja pakkudes sportimisvõimalusi Tervise Paradiisis või Tervise Spa´s. Meie meeskonnas on olulisel kohal ühisüritused ja sünnipäeval meelespidamine. Hoolime ka Sinu perest, toetades lapse 1.klassi astumist ning pidades meeles jõuluajal.

Tööpakkumise number
#750732

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Logistik