Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627736
Kaugtöö võimalus

Logistik-müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte kasvuga otsime uut kolleegi. Tööülesanneteks on transpordi organiseerimine peaasjalikult Euroopa liidus. Igapäevane suhtlemine hankijatega, klientidega, transpordi ettevõtetega. Kaupade ostu- ja müügidokumentide haldamine. Vajadusel ettevõtte juhi abistamine üldjuhtimisega seotud küsimustes.
NB! Võimalik ka töötada meie TARTU kontorist.

Nõudmised kandidaadile

Ootame tublit inimest, kes on aus, rõõmsameelne ja töökas. Eesti- ja Inglise keele oskus on vajalik. Vene- või mõne teise võõrkeele oskus tuleb kandideerimisel kasuks. Kandidaadil peaks olema vähemalt keskharidus.

Pakume konkurentsivõmelist töötasu, rõõmsameelset nooruslikku kollektiivi, erinevaid ühisüritusi Eestis ja mujal.

Tööpakkumise number
#627736

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
15. november 2019

Mest Food OÜ kuulub toiduainetega tegelevasse Maag Grupp AS kontserni. Maag Grupp AS on 100% Eesti kapitalil põhinev toiduainetetööstuseid koondav ettevõte. Mest Food OÜ tegevusaladeks on külmutatud ja jahutatud toiduainete, peamiselt liha ja lihatoodete müük Euroopas ja teistel kontinentidel.

Vaata rohkem