Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #122485

Logistik-laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • laokaupade korrektse ladustamise kontroll
  • kaupade väljastamine ja vastuvõtmine
  • inventuuride korraldus
  • maantee- ja meretranspordi organiseerimine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • eelnev laotöö kogemus
  • hea arvutikasutusoskus, sh. laoprogrammide tundmine
  • inglise ja eesti keele oskus heal tasemel, vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • tööle väärilist tasu
  • stabiilset töökeskkonda
  • lõunaid tööandja poolt

Tööpakkumise number
#122485

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
6. september 2007

Värbamiskeskuse kliendiks on Module Tech OÜ. Module Tech OÜ tegevusalaks on puidust moodulmajade ehitus. Majad on loodud kasutuseks eelkõige kontori-, kooli- ning elumajadena ja ehitatud vastavalt Norra ehitusstandarditele. Kogu toodang on suunatud euroopa turule, peamiseks ekspordimaaks on Norra.

Vaata rohkem