Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626159

Logistik-laohoidija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kogu lao logistika ja toimimise korraldamine sh.
- tööks vajalike kaupade ja materjalide tellimine, ning ettevalmistamine
- valmistoodete kontrollimine ja lähetamine
- transpordi tellimine ja korraldamine
- töökoha korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- head töösse suhtumist
- soovi omandada uusi oskusi
- rõõmsameelsust ja positiivset suhtlemist
- korrektsust
- tehniline taip tuleb kasuks

- vajadusel väljaõpet kohapeal ja püsivat pikaajalist töösuhet
- arenemisvõimalust arenevas ettevõttes
- head meeskonda, ühiseid üritusi jne.
- puhkust suvel

Tööpakkumise number
#626159

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
5. november 2019

Trükikoda Aktaprint on 2000.a. asutatud offset-trükiettevõte.

Meie toodanguks on kõrge kvaliteediga ja mitmekülgsete järeltöötlusvõimalustega trükitooted: brožüürid, ajakirjad, voldikud, flaierid, stantsitud trükised, plakatid, kalendrid, postkaardid, dokumendikaaned, raamatud, karbid, pakendid, wobblerid jms.

Lisaks pakume trükiste täiendavat ja väärtust tõstvat töötlemist: fooliumtrükk, surutrükk, vesilakk, drip-off lakk, UV-lakk, lamineerimine.

Aktaprindis töötavad suurte kogemustega tippspetsialistid, kelle eesmärgiks on pakkuda sõbralikku ja paindlikku teenindust parima hinna ja kvaliteedi suhtega.

Vaata rohkem