Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530460

Logistik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti-siseste vedude igapäevane korraldamine
autojuhtide ja koostööpartneritega suhtlemine

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus logistika valdkonnas, strateegiline mõtlemine
eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil
analüüsivõime, kohusetundlikkus, pingetaluvus
hea suhtlemisoskus
arvutikasutusoskus

Ettevõte pakub

tulemusliku töö eest väärilist tasu
kaasaegseid töötingimusi
huvitavat ja vastutusrikast tööd

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda 32 58 920.

Tööpakkumise number
#530460

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. mai 2018
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2018

Egesten Transport OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Oleme üle 20-aastase kogemuse, ligi 100 töötaja ning üle 60 veokiga üks Eesti suurematest veoteenust pakkuvatest ettevõtetest. Masinapargis on meil nii liikuvate põrandatega poolhaagised (90m3) kui kallurhaagised (50m3). Osutame transporditeenust nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt (Soome, Skandinaavia, Läti).

Vaata rohkem

Logistik