Värsked tööpakkumised

Logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502109

Tööpakkumise number

502109

Töö kirjeldus

* Eesti-siseste maanteevedude korraldamine ja ettevõtte jätkusuutliku arengu tagamine Eesti turul;
* suhtlemine autojuhtide ja koostööpartneritega, neile tööülesannete andmine ja kontroll;
* uute kliendisuhete loomine ja töö olemasolevate klientidega;
* tellimuste vastuvõtmine, sisestamine transpordiprogrammi, jälgimine ja arvete koostamine;
* hinnapakkumiste tegemine klientidele.

Nõudmised kandidaadile

* logistikaalane haridus ja/või eelnev töökogemus logistika vallas;
* hea analüüsivõime, loogiline mõtlemine ja hea pingetaluvus;
* koostöö-, läbirääkimis-, ajaplaneerimis- ja organiseerimisoskus, meeskonnatöö oskus;
* väga heal tasemel eesti, vene keele oskus. Inglise keele oskus tuleb kasuks; * arvutikasutamise oskus vähemalt tavakasutaja tasemel;
* tööülesannete täitmisel aktiivne, ettevõtlik, kohusetundlik ja täpne.

Ettevõte pakub

* Võimalust arendada ettevõtet kohalikul turul,
* vaheldusrikast ja huvitavat meeskonnatööd,
* vajadusel täiendkoolitusi,
* stabiilset ja püsivat töösuhet,
* motiveerivat palgasüsteemi,
* ettevõttesisest karjäärivõimalust

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. november 2017
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2017

OÜ Kaubaekspress on Eesti vanim siseekspediitor, firma asutati 1993.a.

Meie põhitegevusalaks on väikesaadetiste, täis- ja osakoormate vedu Eesti piires uksest ukseni. Lisaks pakume ladustamisteenust koos teiste laoteenustega. Firma esindustes Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis töötavad oma ala hästi tundvad töötajad. Väikesaadetiste ja osakoormate veol koormame auto mitme erineva kliendi kaubaga ja tellija tasub ainult oma kaubakoha eest ühel suunal.

OÜ Kaubaekspressil on käigus igapäevased regulaarsed kaubaveoliinid ja kohalikud kaubaveoringid ning reservautod, millega toimetatakse kaubad õigeaegselt kohale mistahes Eesti punkti.

Kaubaekspress OÜ
www.kaubaekspress.ee
facebook.com/kaubaekspress