Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194490

Logistik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Logistiku tööülesannete hulga kuuluvad:
- Transpordi tellimine ja korraldamine (nii sissetulev kui ka väljastav).
- Vajaliku dokumentatsiooni vormistamine.
- Suhtlemine klientidega.
- Transpordikulude arvestamine ning jälgimine.
- Spetsiaalsete transpordialuste arvepidamine ning vajadusel sissenõudmine
- Tõstukijuhtide ja pakkijate töö korraldamine

Töö algus esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 01.06.2010.

Ootused kandidaadile

- varasem töökogemus analoogsest tööst
- inglise, soome ja eesti keele oskus nii suuliselt kui kirjalikult.
- vene keele oskus suhtlustasandil
- arvutikasutamise oskus
- isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Kasuks tuleb:
- elukoht Kose vallas või selle lähiümbruses.
- erialased koolitused

Ettevõte pakub

- Alalist töökohta stabiilses ettevõttes.

Lisainfo

Kandideerimine ja lisainformatsioon antud töökoha kohta WorkPower OY kaudu.
Lisainformatsioon ettevõte kohta koduleheküljelt: www.klaasimeister.ee

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi soome, eesti või inglise keeles.

Tööpakkumise number
#194490

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. mai 2010
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2010

WorkPower OY on tööstuse ja ehitusala personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte.

WorkPower OY Tallinna kontor teeb koostööd ettevõttega Klaasimeister AS. Klaasimeister AS on spetsialiseerunud klaasist ehitusmaterjalide valmistamisele.
Tegemist on tootmisettevõttega, mille tootmisüksus paikneb Harjumaal Kose vallas Kolu külas. Ettevõttes töötab 45 inimest.

Vaata rohkem

Logistik