Logistik
Tööpakkumise number #688923

Logistik

Stoneridge Electronics AS
Laagri, Harjumaa

Asukoht: Laagri, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 23. veebruar 2021
Kuulutus aegub:14. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

SINA

  • Assisteerid meeskonda erinevate   andmete leidmisel,süstematiseerimisel ja aruannetesse koondamisel
  • Leiad sobivaid transpordilahendusi
  • Haldad andmeid ärisüsteemides
  • Genereerid nädala ja kuuraporteid
  • Suhtled aktiivselt sisepartneritega
  • Toetad meeskonda  väikesaadetiste  transpordi korraldamisel ja  dokumentide vormistamisel

Ootused kandidaadile

SINA OLED

  • Meeskonnatööle orienteeritud hea suhtleja
  • Oskad prioriteete seada
  • Väga hea rutiinitaluvusega
  • Otsustusvõimeline
  • Algatusvõimeline ning valmis töötama nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
  • Analüütilise mõtlemisega
  • Korrektne tööülesannete täitmisel
  • Omad kogemust transpordi korraldamisel
  • Ladusa inglise ja eesti keelega
  • Hea Excelli tundja
  • Teadmistega tootmise materjalidega varustamisest, tootmise planeerimisest või kliendisuhtlusest
  • Erialase haridusega (logistika või tarneahela juhtimine)

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd rahvusvahelises börsiettevõttes;
  • Põnevaid väljakutseid Euroopa autotööstuse sektoris;
  • Toetavat ja sõbralikku kollektiivi, kaasaegset töökeskkonda, koolitusi, väärikat töötasu;
  • Erinevaid soodustusi: lõunasöögi osaline hüvitamine, tervisepäevad, sportimisvõimalused, toetused perekondlike sündmuste puhul, ühisüritused.

Töökoht asub Tänassilma tehnopargis Laagris, Valdmäe tee 5

Lisainfo telefonil 5192 7902 või personal ät stoneridge.com

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#688923

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2021
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2021
Logistik Logistik

Stoneridge Electronics AS on 1998.a. asutatud autotööstusele elektroonikaseadmeid tootev ettevõte, kelle klientideks on maailma suurimad autotootjad, sealhulgas Volvo, Scania, MAN, Ford ja teised. Töötame IATF ja ISO standardite nõuetele tuginedes ning kuulume rahvusvahelisse Stoneridge'i kontserni, kus üle maailma töötab ca 4500 inimest.
Lähemat teavet ettevõtte tegevuse kohta leiab aadressidelt www.stoneridge.com.

Vaata rohkem

Logistik
Logistik