Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345319

Logistik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Igapäevase töö juhtimine, korraldamine ja arendamine.
  • Bussiliinide, sõiduplaanide, puhke- ja tööajatabelite koostamine ja korraldamine ning liinide töö optimeerimisettepanekute väljatöötamine ja rakendamine.
  • Uute liinide väljatöötamine ja arendamine.
  • Suhtlemine partnerite, tarnijate ning klientidega.
  • Lepingute täitmise tagamine.
  • Ühistranspordis nõutava vajaliku dokumentatsiooni haldamine ja korraldamine.
  • Aruandlus, kulude juhtimine ja kontroll

Ootused kandidaadile

  • Kandidaadilt ootame ühistranspordi sektoris ja/või logistika alaseid töökogemusi ning teadmisi ja inimeste juhtimise kogemust.
  • Kasuks tuleb reisijateveo eest vastutava isiku koolituse läbimine, tehnika alased teadmised, erialane kõrgharidus, hea suhtlemisoskus, orienteeritus
meeskonnatööle ning vene keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Arenemisvõimalust
  • Konkurentsi võimelist töötasu
  • Eneseteostust
  • Meeldivat töökollektiivi ning huvitavat ja vastutusrikast tööd

Tööpakkumise number
#345319

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2014

AS Samat on 1991. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ja Eesti kodanikele kuuluv ettevõte, mille peamiseks tegutsemisalaks on ühistransporditeenuse osutamine. Täiendavalt pakub ettevõte laiapõhjalist autobusside transporditeenust, mis sisaldab endas nii tellimusreise, turismireise, transfeere ja vedusid siseriiklikult kui ka väljaspool Eestit.

Vaata rohkem

Logistik