Värsked tööpakkumised

Logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85240

Tööpakkumise number

85240

Töö kirjeldus

Pakume ajutiselt tööd impordilogistikule.

Töö eesmärk on tagada ettevõtte logistilise keti sujuv toimimine.

Töötaja põhilised tööülesanded on:

  • Materjalide jaoks optimaalsete transpordilahenduste leidmine ja sisseostmine;
  • Materjalide jaoks transpordi, ekspedeerimise ja tollivormistuse tellimine ning tarne jälgimine;
  • Suhtlemine transpordi- ja ekspedeerimisfirmadega ning tarnijatega (üle kogu maailma) logistikaküsimuste valdkonnas;
  • Kaubadokumentatsiooni haldamine ja arhiveerimine, statistikaaruannete koostamine;
  • Logistiliste tööprotsesside arendamine.

Töötingimused:
  • Töökoht asub ettevõtte kontoris;
  • Töötajal on oma töökoht koos kõigi vajalike kaasaegsete kommunikatsioonivahenditega;
  • Osaline tööaeg

Nõudmised kandidaadile

  • Kesk-eri või kõrgharidus, soovitavalt erialane või majanduse/ tehnika /tootmise valdkonnas;
  • Suhtlemisoskus;
  • Iseseisvus, otsustamisjulgus, ettevõtlikkus;
  • Eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel;
  • Vene keele oskus vähemalt algtasemel;
  • Arvuti kasutamise oskus igapäevase töövahendina;
  • Tööülesannete ja kohustuste täpne ja õigeaegne täitmine.

Kasuks tuleb:
  • Erialane haridus;
  • Eelnev töökogemus soovitavalt seonduval alal.
  • Deklaranditunnistus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd;
  • Arenguvõimalust;
  • Konkurentsivõimelist töötasu;
  • Noort ja sõbralikku meeskonda;
  • Kaasaegset töökeskonda, uus tehas avatud sept 2006 Harjumaal, Tallinna piiril ( Mõigu)

Lisainfo

Töö kestus praeguste andmete põhjal 5- 6 kuud. Töö sobib ka tudengile.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
24. november 2006
Kuulutus sisestati:
14. november 2006

Interconnect Product Assembly AS on kiiresti arenev elektroonikatööstusettevõte, kelle klientideks on juhtivad komponentide tootjad üle maailma. Ettevõtte peamised tegevusvaldkonnad on auto-, telekommunikatsiooni-, raudtee- ja kodumasinate tööstus. Interconnect Product Assembly AS-i kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001:2000 nõuetele. Ettevõtte keskkonnajuhtimissüsteem on vastavuses ISO 14001:1996 nõuetega. Hetkel töötab ettevõttes 220 töötajat.