Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70625

Logistik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- rahvusvaheliste kaubavedude (valdavalt autoveod) igapäevane organiseerimine
- transpordifirmade valik ning nendega koostöölepingute läbirääkimine
- logistika ja transpordiga seonduvate protsesside pidev optimiseerimine
- transpordiga seonduva dokumentatsiooni vormistamine ja haldamine
- koostöö koordineerimine tootmisüksuse, lao ja müügiosakonnaga
- vajadusel laojuhataja asendamine
- saabuva ja väljuva korrespondentsi ning telefonikõnede haldamine
- kontori haldamine

Ootused kandidaadile

- aktiivne suhtleja ja hea meeskonnatöötaja
- iseseisev ning initsiatiivikas
- süstemaatiline ja järjekindlel püstitatud eesmärkide saavutamisel
- soovitavalt eelnev töökogemus logistika, ekspedeerimise või laomajanduse vallas, eelistatult rahvusvahelises firmas
- eesti ja inglise (ja/või saksa) keele valdamine kõnes ja kirjas, vene keele valdamine suhtlemistasandil
- arvutioskus

Ettevõte pakub

- vastutusrikast ja huvitavat iseseisvat tööd
- stabiilset ja pikaajalist töösuhet
- konkurentsivõimelist palka, kaasaegseid töötingimusi
- arenguvõimalusi suures rahvusvahelises ettevõttes
- tasuta transporti Tallinnast Tabasallu ja tagasi

Tööpakkumise number
#70625

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2006

Greiner Packaging AS on Euroopa ühe suurima rahvusvahelise pakenditootja Greiner Group tütarettevõte Eestis, mis tegeleb plastpakendite tootmise ja müügiga. Meie ettevõte Tabasalus tegutseb alates 1999. aastast ning hetkel anname tööd ligi 100-le inimesele.

Seoses ettevõtte kiire arengu ja töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem

Logistik