Värsked tööpakkumised

Logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 80582

Tööpakkumise number

80582

Töö kirjeldus

Vajame oma meeskonda logistika osakonna juhatajat, kelle põhilisteks tööülesanneteks on:
* impordi ja ekspordi kaubavoogude juhtimine
* rahvusvahelise transpordi organiseerimine
* suhtlemine klientide ja hankijatega

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
* kõrgharidus ja rahvusvaheline töökogemus
* hea inglise, eesti ja vene keele oskus
* hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
* arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* head töökeskkonda kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
* konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
* arengu- ja karjäärivõimalusi
* võimalust maksimaalselt rakendada oma oskusi ja teadmisi
* puhkust suvekuudel

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna vahetus läheduses Sauel, Tule 30.
CV palume saata koos palgasooviga.
Kasuks tuleb rootsi keele oskus.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2006
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2006

AS Fors MW on Rootsi kapitalil põhinev tootmisettevõte, mis rajati 1992. a. Enamus metsaveo- ja põllumajandushaagistest, mida me valmistame, eksporditakse Rootsi, Norrasse, Taani, Soome, Inglismaale ja Saksamaale. Toodangu kaubamärkideks on FARMA, BIGAB ja NIAB.
Ettevõttes on täna 120 töötajat. Oleme nii töötaja kui kliendisõbralik ettevõte, kus igapäevaseks suhtluskeeleks on inglise keel. AS Fors MW tugevaimateks külgedeks on stabiilsus ja konkurentsivõimelisus turul!