Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64714

Logistik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rahvusvaheliste kaubavedude planeerimine ja organiseerimine
Kaupade transpordi efektiivne korraldamine
Aruandlus ja vajaliku info liikumise tagamine
Koostööpartneritega läbirääkimiste pidamine

Ootused kandidaadile

Eelnev samalaadse töö kogemus
Suuline ja kirjalik eesti ja inglise keele oskus
Vene keele oskus suhtlustasandil
Hea pingetaluvus
Aktiivsus ja iseseisvus
Väga hea suhtlemisoskus
Ausus ja vastutustunne

Ettevõte pakub

Eneseteostust kaasaegses töökeskkonnas
Palju pingelist tööd
Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#64714
Logistik