Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #76024

Logistik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökohustuste hulka kuuluvad kõik ettevõtte transpordimajandusega seotud ülesanded - kaubavedude igapäevane organiseerimine, tolli- ja muu dokumentatsiooni vormistamine ja haldamine, koostöö koordineerimine tootmisüksuse, lao ja müügiosakonnaga..

Ootused kandidaadile

Nõutav eelnev töökogemus (soovitavalt rahvusvahelises firmas) ja soovitav kutsealane koolitus.
Logistik peab olema valmis meeskonnatööks ja aktiivseks suhtlemiseks.
Töö eeldab arenenud vastutustunnet, hoolikus, täpsust.
Eeldatavad isikuomadused on konkreetsus, iseseisvus, rahulikkus, pingetaluvus ja õpivalmidus.
Eesti, vene, inglise keele valdamine.

Ettevõte pakub

Vastutusrikast ja huvitavat tööd.
Stabiilset ja pikaajalist töösuhet.
Motiveerivat töötasu.
Eneseteostusvõimalust ja arengut toetavat täiendkoolitust.

Lisainfo

Asume: Lehola küla Keila vald Harjumaa
Vajadusel tasuta transport Tallinnast Leholasse firma mikrobussiga.

Tööpakkumise number
#76024
Logistik