Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141439

Logistik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on saabuva kaubadokumentide käsitlemine, kauba arveldamine lattu, kaubaarvete ja transpordiarvete originaaldokumentide kontroll ning edastamine müügiosakonda.
Sa korraldad transpordi tegevust ning pead ühendust müügiosakonnaga. Suhtled tarnijatega ja transpordifirmadega. Vajadusel valmistad ette volitused, õiendid ja muud dokumendid esitamiseks transpordifirmadele ja tollile;

Ootused kandidaadile

Kui Sul on majanduse kesk- või keskeriharidus, omad logistikaalaseid teadmisi. Sa räägid ja kirjutad eesti ja inglise keeles ning suhtled vene keeles. Kui sa oskad süsteemselt mõelda ning sul on analüütiline mõtlemine ja planeerimisoskus. Sul on autojuhiload siis ootame sind kandideerima.

Omalt poolt pakume huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas. Kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat ning toetavat meeskonda. Enesetäiendamise võimalusi ning mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus jms).

Lisainfo

Töökoht asub Maardus.

Tööpakkumise number
#141439

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. märts 2008
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2008

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri-ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 110 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 1000 inimest.

Vaata rohkem

Logistik