Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305993

Logistik-ekspediitori PRAKTIKAle

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Läbirääkimiste pidamine vedusid korraldavate firmadega, hinnapakkumiste võtmine ja läbirääkimiste pidamine ja kokkulepete sõlmimine kaupade transpordiks. Samuti maksetingimuste ja -tähtaegade ning veotähtaegade kooskõlastamine kaubavedude teostamiseks.

Ootused kandidaadile

  • eesti, inglise keele valdamine;
  • hea arvutioskus (Word, Excel);
  • ausus, usaldusväärsus;
  • hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus;
  • tehniline taiplikkus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • tööd meeldivas kollektiivis.

Lisainfo

Töö ei seisne klientidega suhtlemises.
Tegemist on tasustamata praktikaga.

Tööpakkumise number
#305993

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
praktika
Kuulutus aegub:
9. mai 2013
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2013

INTRAC Eesti AS on asutatud 1994. aastal ja kuulub rahvusvahelisse kontserni INTRAC Group. Pakume kvaliteetseid metsa-, ehitus- ja materjalikäsitlusmasinaid juhtivatelt tootjatelt maailmas: John Deere, Case, Manitou jt. INTRAC Eesti AS filiaalid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Kuressaares. Ettevõttes on juurutatud kvaliteedijuhtimise süsteem, mis vastab standardile ISO 9001:2008.

Vaata rohkem