Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323395

Logistik-analüütik

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kohalike kütuste (hakkepuit, turvas) tarne korraldamine: tarneplaanide koostamine ja nende täitmise jälgimine.
  • Tarnitud kütuse kvaliteedi jälgimine ja pretensioonide esitamine tarnijale.
  • Arvestuse pidamine ja analüüs tarnitud kütuse üle ning aruannete koostamine.
  • Keskkonnaalaste aruannete koostamine

Ootused kandidaadile

  • Soovitav metsandusliku või kohalike kütuste tarnealane töökogemus.
  • Hea arvutikasutuse oskus ja analüüsivõime
  • Väga hea suhtlemisoskus ja probleemide lahendamise oskus
  • Sobiv kandidaat on positiivse ellusuhtumisega, töös täpne ning toimib kriitilistes töösituatsioonides konstruktiivselt.

Täistööajaga stabiilset tööd arenevas ettevõttes, ametiautot ja konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#323395

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2013
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2013

AS Fortum Tartu tütarfirma, AS Tartu Jõujaam, peamisteks tegevusaladeks on kohalike kütuse hankimine ja turbakaevandamine.
AS Tartu Jõujaam pakub tööd logistik-analüütikule.

Vaata rohkem