Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170989

Logistik - administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded saavad olema:

  • seadmete vastuvõtmine, lattu paigutamine, väljastamine
  • dokumentatsiooni vormistamine
  • seadmete inventeerimine
  • võrgusõlmede inventari planeerimine
  • väliinseneride reiside planeerimine ja korraldamine

Ootused kandidaadile

  • korrektsus, kohusetundlikus ja ausus
  • algatusvõime ja iseseisva töö oskus
  • väga hea eesti ja hea inglise keele oskus

Kasuks tulevad kandideerimisel:
  • telekommunikatsiooni valdkonna tundmine
  • kogemus logistika valdkonnas

  • töötamist oma ala tippspetsialistide nooruslikus meeskonnas
  • koolitust konkreetseks tööks
  • konkurentsivõimelist palka ja kaasaegset töökeskkonda
  • arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises kiirelt kasvavas telekommunikatsioonikontsernis

Tööpakkumise number
#170989

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2008

Linxtelecom Estonia on Hollandi kapitalile tugineva Linx Telecommunications BV tütarfirma Eestis. Pakutavate infotehnoloogia- ja telekommunikatsiooniteenuste juures tuginetakse emafirma rahvusvahelise ulatusega infrastruktuurile. Linxtelecom Estonia on spetsialiseerunud eelkõige nõudliku äriklientuuri varustamisele kõrgekvaliteediliste side- ja serveriteenustega. Ettevõte pakub nii rahvusvahelisi sideteenuseid teistele kohalikele sideoperaatoritele kui ka andmeside- ning seadmemajutusteenuseid Eesti ja välismaistele ettevõtetele paljudes majandusvaldkondades.

Vaata rohkem