Värsked tööpakkumised

LLOYD esinduskaupluse müüja-konsultant T1 Kaubanduskeskuses

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 564270

Tööpakkumise number

564270

Firma nimi peidetud LLOYD esinduskaupluse müüja-konsultant T1 Kaubanduskeskuses

Töö kirjeldus

Lloyd esinduspoes klientide aktiivne teenindamine ja toodete tundmine. Kauba vastuvõtmine ja väljapanek. Kaupluse korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Aktiivsus ja ausus ning täpsus ja kohusetunne oma tööülesannete täitmisel. Väga hea suhtlemisoskus ning positiivne hoiak klientide teenindamisel. Kasuks tuleb võõrkeelte oskus (vene ja inglise keel).

Pakume stabiilset töösuhet rahvusvahelises ettevõttes. Head töökeskkonda ning toredat kollektiivi. Tööd paindliku graafiku alusel ja konkureerivat töötasu. Võimalust teenida lisatasusid ning saada osa ettevõttesisestest soodustusest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2018
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2018

Euroskor Latvija on juhtiv jalanõude jaemüüja Lätis, omades enam kui 25- aastast kogemust. Ettevõttel on Lätis 18 Euroskor kauplust ning lisaks mitmed brändipoed Clarks, Tamaris, Ecco ja Lloyd. Kauplused on avatud 12 erinevas linnas ning lisaks on ettevõttel oma e-pood. Euroskor Latvija on esindatud Leedus ja Eestis Lloyd brändipoega.