Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #753388

LIVIKO DISTILLERY KURAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Baltikumi üks suurimaid kvaliteetalkoholi tootjaid ja maaletoojaid

AS LIVIKO otsib oma meeskonda LIVIKO DISTILLERY KURAATORIT

kelle ülesandeks on Liviko Distillery tehasetuuride läbiviimine, kus pakutakse haruldast võimalust külastada töötavat tootmist, interaktiivset muuseumi ja võimalust näha, kuidas jookide valmistamine päriselt käib.

Töö kirjeldus:

  • Liviko külastuskeskuse projekti arendamine
  • Külastuskeskuse igapäevatöö korraldamine
  • Tehasetuuride müük ja turundus
  • Suhtlemine klientide ja koostööpartneritega
  • Tehasetuuride läbiviimine, külastajate teenindus

Ürituste korraldamine ja läbiviimine Liviko joogiakadeemias

Ootused kandidaadile

  • Ettevõtlus- või turismialane haridus või töökogemus
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus,

kasuks tuleb ka soome – ja vene keele oskus

  • Väga hea suhtlemisoskus, orienteeritus meeskonnatööle
  • Esinemisoskus, suurepärane planeerimis- ja organiseerimisoskus
  • Hea stressitaluvus ja lojaalsus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd

  • Paindlikku tööaega

  • Täiendavat väljaõpet ja koolitusi

  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda

  • Sporditoetust

Tööpakkumise number
#753388

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem