Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68432

Liuguste valmistaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja AS Sunorek otsib seoses tootmise laiendamisega Tabasalu kapisüsteemide tehasesse liuguste valmistajat, kelle tööülesanneteks on liuguste valmistamine.

Ootused kandidaadile

Eeldame tootmistöö kogemust. Kasuks tuleb mööblivalmistamise eriharidus.

Pakume kaaseaegset töökeskkonda ja nooruslikku meeskonda. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt. Töötasu selgub läbirääkimistel. Töötajatele on organiseeritud transport (tehas asub Tabasalus).

Tööpakkumise number
#68432

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2006

Aknakatete ja nende tarvikute tootmine, hulgi- ja jaemüük; kapisüsteemide, liuguste ja vaheseinte tootmine ja müük

Vaata rohkem