Värsked tööpakkumised

Lisateenimise võimalus puhastusteenindajana

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422619

Tööpakkumise number

422619

Töö kirjeldus

1. Tehnika tn
Tööaeg 3x nädalas T, N, L peale 17. Koristamiseks kulub ca 2h
- kontoriruumide koristamine;
- laoruumi põrandate puhastamine masinaga;
- prügikastide tühjendamine;
- tualettide puhastamine, hügieenitarvikute lisamine.

2. Tehase tn
Tööaeg 2x nädalas K, R peale 19
- põrandate puhastamine;
- töölaudade, riiulite, kappide jm mööbli puhastamine;
- klaaspindade puhastamine;
- vaipkatete puhastamine.

Nõudmised kandidaadile

Puhastusteenindaja töö eeldab head füüsilist vormi, ausust, hoolikust ja täpsust. Samatähtis on kohuse- ja vastutustunne, puhtuse armastus ja mustuse märkamine.

Pakume Sulle erialast väljaõpet ja juhendamist, kaasaegseid töövahendeid, toredat meeskonda ning ühisüritusi.

Lisainfo

Lisainfo küsimiseks helistage palun tel. 58230411

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
8. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
10. mai 2016

Kendra OÜ on puhtust ja korda armastav ettevõte, kes pakub puhastusteenust nii Tartus kui Tallinnas ning annab tööd üle 90 inimesele.
Kendra OÜ on tegutsenud puhastusteenuste pakkujana 2006 aastast, mille põhitegevuseks on regulaarsete koristusteenuste pakkumine ja eripuhastustööde osutamine era- ja äriklientidele. Ettevõtet hinnatakse kõrgelt tänu headele kliendisuhetele ja töökvaliteedile.