Värsked tööpakkumised

Lisateenimise võimalus puhastusteenindajana (Lasnamäe pk)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420822

Tööpakkumise number

420822

Töö kirjeldus

1. Objekt asub Betooni tn, Lasnamäe
Tööaeg: T ja N peale kella 19.00, aega kulub ca 3-3,5h,
Tööde loetelu:
- põrandapinna kuiv -ja niiskepuhastus, vaipkatete puhastamine tolmuimejaga;
- tolmu /mustuse eemaldamine töölaudadelt, kappidelt jms;
- uste, seinte, klaaspindade kohtpuhastus;
- tualettruumide puhastamine ja desinfitseerimine;
- prügikorvide tühjendamine;
- kööginurga koristus.

2. Objekt asub Peterburi tee, Lasnamäe
Tööaeg: E, K ja R peale kella 18.00, aega kulub ca 2-2,5h,
- prügikorvide tühjendamine.

Nõudmised kandidaadile

Puhastusteenindaja töö eeldab hoolikust, usaldusväärsust, täpsust ning head füüsilist vormi. Sama tähtis on korrektne ja hoolitsetud välimus, puhtuse armastus ning mustuse märkamine.

Pakume erialast juhendamist ja täiendõpet, kaasaegseid töövahendeid ning abivalmis kollektiivi

Lisainfo

Küsimustele vastab personalispetsialist Veronika Uibokand, 5262570

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
27. mai 2016
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2016