Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #512513

Lisateenimise võimalus õhtuti puhastusteenindajale Tartu lähedal Kärknas

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Objekt asub Kärknas, ca 9 km Tartu piirist
Tööaeg 2x nädalas E ja N peale 16.30
Töömaht ca 2 h
Töö sisuks on kontori- ja olmeruumide koristamine:
- töölaudade, riiulite, kappide, kraanikausside puhastamine;
- prügikastide tühjendamine;
- põrandate pesemine;
- puhkeruumi koristamine;
- riidehoidude-duširuumide puhastamine;
- tualettide puhastamine/desinfitseerimine, hügieenitarvikute panemine

Ootused kandidaadile

Puhastusteenindaja töö eeldab ausust, hoolikust ja täpsust. Samuti on tähtis kohuse- ja vastutustunne, puhtuse armastus ja mustuse märkamine.

Lisateenimise võimalust, puhastusteenindaja väljaõpet/juhendamist, kaasaegseid töövahendeid, abivalmis ja rõõmsameelset töökollektiivi

Lisainfo

Lisainfo saamiseks helistage palun telefonil 58230411.

Tööpakkumise number
#512513

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2018

Kendra on puhtust ja korda armastav ettevõte, kes pakub puhastusteenust nii Tartus kui Tallinnas ning annab tööd peaaegu 100 inimesele.

Oleme tegutsenud puhastusteenuste pakkujana 2006 aastast, põhitegevuseks on regulaarsete koristusteenuste pakkumine ja eripuhastustööde osutamine era- ja äriklientidele. Ettevõtet hinnatakse kõrgelt tänu headele kliendisuhetele ja töökvaliteedile

Vaata rohkem