Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #633577

Lisalao komplekteerija

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klienditellimuste komplekteerimine käsiterminali abil.

Nõudmised kandidaadile

  • eesti keele oskus vähemalt kesktasemel kõnes ja kirjas;
  • korrektsus, kohusetundlikkus, ausus, täpsus, rutiinitaluvus;
  • hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus;
  • kasuks tuleb elektrilise kahveltõstukiga töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

Lisainfo:

  • Pakume täistööajaga ja osalise tööajaga, 0,75 koormusega, vahetustega tööd.
  • Üldine tööaeg E-R, 8.00-16.30 ja 9.30-18.00 (täistööaeg) ning E-R kell 11.30-18.00 (osaline tööaeg). Vajadusel töö ka ühel kuni kahel pühapäeval kuus.
  • Töötasu 950 eurot bruto kuus (täistööaeg). Lisandub lisatasu.
  • Töökoht asub aadresil Jälgimäe tee 13A, Tänassilma küla, Harjumaa.

Miks tulla Magnum Logisticsisse? Oleme üks moodsamaid logistikakeskusi Kesk- ja Ida-Euroopas. Pakume lisaks ülalpool toodule kohapeal väljaõpet, erialaseid koolitusi ning arenguvõimalusi, toredaid ühisüritusi, spordikompensatsiooni ning palju muid soodustusi.

Tööpakkumise number
#633577

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 950 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2020

Vaata rohkem