Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626653

Lisalao kaupade töötleja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Brutopalk: Alates 3.7 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 8. november 2019
Kuulutus aegub:25. november 2019

Töö kirjeldus

kaupade käitlemine, kaupadele kleebisetikettide kleepimine.

Ootused kandidaadile

  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
  • korrektsus, kohusetundlikkus, ausus, täpsus, rutiinitaluvus;
  • hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus;
  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine ning soov õppida ja areneda.

Ettevõte pakub

Lisainfo:
Töö toimub vahetustega esmaspäevast reedeni (8.00-16.30 ja 9.30-18.00). Töö asukoht Jälgimäe tee 13A, Tänassilma küla.

Miks tulla ettevõttesse Magnum Logistics?

● Brutotöötasu 3.70 eurot tunnis; lisandub lisatasu.
● Väljaõppe võimalus kohapeal.
● Oleme üks moodsamaid logistikakeskusi Kesk- ja Ida-Euroopas.
● Meil on kaasaegne töökeskkond, erialased koolitused ja arenguvõimalused,
● Pakume fikseeritud töögraafikut ja võimalusel lisatööd,
● Meil on toetav meeskond,
● Lisaks pakume toredaid ühisüritusi, spordikompensatsiooni ning palju muid soodustusi.

Tööpakkumise number
#626653

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. november 2019
Kuulutus sisestati:
8. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem