Värsked tööpakkumised

Lisalao kaupade töötleja VIP2

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 626653

Tööpakkumise number

626653

Firma nimi peidetud Lisalao kaupade töötleja

Töö kirjeldus

kaupade käitlemine, kaupadele kleebisetikettide kleepimine.

Nõudmised kandidaadile

  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
  • korrektsus, kohusetundlikkus, ausus, täpsus, rutiinitaluvus;
  • hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus;
  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine ning soov õppida ja areneda.

Ettevõte pakub

Lisainfo:
Töö toimub vahetustega esmaspäevast reedeni (8.00-16.30 ja 9.30-18.00). Töö asukoht Jälgimäe tee 13A, Tänassilma küla.

Miks tulla ettevõttesse Magnum Logistics?

● Brutotöötasu 3.70 eurot tunnis; lisandub lisatasu.
● Väljaõppe võimalus kohapeal.
● Oleme üks moodsamaid logistikakeskusi Kesk- ja Ida-Euroopas.
● Meil on kaasaegne töökeskkond, erialased koolitused ja arenguvõimalused,
● Pakume fikseeritud töögraafikut ja võimalusel lisatööd,
● Meil on toetav meeskond,
● Lisaks pakume toredaid ühisüritusi, spordikompensatsiooni ning palju muid soodustusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
25. november 2019
Kuulutus sisestati:
8. november 2019
Brutopalk:
Alates 3.70 €/t