Värsked tööpakkumised

LINUXi SUSTEEMIADMINISTRAATOR

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53041

Tööpakkumise number

53041

Töö kirjeldus

Peamised vastutusvaldkonnad
- Linux serverite tarkvara installeerimine, hooldamine ja monitoorimine
- Linux serverite lahenduste välja töötamine ja probleemide lahendamine
- Tehtud toode dokumenteerimine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:
- Linux süsteemide väga head tundmist
- Omaalgatusvoimet ja iseseisvat mõtlemist
- Head pingetaluvust
- Inglise keele oskust suhtlemistasandil
- soovitavalt eelnevat tookogemust Linux operatsioonisusteemidega ning eelnevat programmeerimiskogemust
- soovitavalt korgharidust voi selle omandamist

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
-huvitavat ja valjakutseid pakkuvat tood
-sõbralikku ja arenevat tookeskkonda
-voimalusi enesearendamiseks ja koolitamiseks

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB LÄBI WWW.ADECCO.EE TÄITES ANKEEDI JA MÄRKIDES ÄRA NIMETATUD KONKURSI.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2005

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 71 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on tuntud finantsorganisatsioon, kes ootab seoses kiire arenguga oma meeskonda uusi spetsialiste Tartus.