Värsked tööpakkumised

Linuxi administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155700

Tööpakkumise number

155700

Töö kirjeldus

Linuxi administraatori ülesanneteks oleks Linuxil põhinevate serverilahenduste arendamine ja IT infrastruktuuri haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
• Huvi open source tehnoloogiate vastu ja eelnevat Linuxi administreerimise kogemust;
• Võimet lahendada loogiliselt probleeme, süveneda neisse ja pakkuda selgeid ja praktilisi lahendusi;
• Hoolsust ja võimet tegeleda detailidega, näha probleemide kujunemist ette ja hoida üleval missioonikriitilisi süsteeme;
• Võimet aidata teisi ja oskust sellest rõõmu tunda;
• Võimet inglise keeles õppida ja suhelda erinevatest kultuuridest pärit inimestega.

Ettevõte pakub

Pakume:
• Huvitavat erialast tööd ja võimalust näha oma töö tulemusi;
• Tööd pühendunud rahvusvahelises meeskonnas;
• Sisseelamist/väljaõpet Norras professionaalsete kolleegide seas;
• Head töötasu.

Lisainfo

Palume saata oma CV märgusõna “Linux” all hiljemalt 3. juuliks k.a. aadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn või läbi CVKeskuse. Täiendav informatsioon telefonil 6671 520. Avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
3. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2008

Kiirelt kasvav Skandinaavia taustaga edukas rahvusvaheline ettevõte, kelle tarkvaraarendus on seni olnud jagatud Hiina ja Norra vahel, otsib oma meeskonda Tallinnas Linuxi administraatorit.