Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137866

Linuxi administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on Linuxi (RedHat, Fedora) ja sellel põhinevate vabavaraliste rakenduste haldus.

Ootused kandidaadile

  • reaalne töökogemus või erialane praktika
  • soovitavalt HP-UX ja Solarise administreerimise oskused, MySQL, Apache ja Tomcat tundmine
  • kõrgharidus või soov see lähitulevikus omandada

Valik eeliseid, miks töötamine Eesti Energias on parim võimalikest:

  • Suurettevõtte hüved.
Meie kontsernis on üle 8000 töötaja, kes on sidunud end stabiilse äriga. Alaline vajadus energeetika järele tagab kindla töö ja palga ning annab seega turvatunde. Suurettevõttena koondame palju professionaale, kes täiendavad teineteist. Sul on võimalus terve kontserni piires liikuda erinevatele ametikohtadele.
  • Arusaadav ärikultuur ja vahetu juhi läheduses töötamine võimaldab kiiret probleemilahendust ning annab Sulle võimaluse protsesse mõjutada.
  • Tegelemine üliolulise infrastruktuuriga annab kindlustunde, et Sinu energia on rakendatud õige eesmärgi teenistusse.
  • Maailma tipptehnoloogiaid rakendades oled tõeline kosmopoliit Eestis.
  • Vajadusel saad ühildada õpingud ja töö, pakume tipptasemel koolitust.
  • Meil tunned enda töö olulisust olles uuendustele orienteeritud meeskonna liige.
  • Meil on paindlik töögraafik.
  • Hea enesetunde saad, kui kasutad ära meie pakutavad sportimisvõimalused.

Tööpakkumise number
#137866

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2008

Eesti Energia AS on Eesti riigi omanduses olev energiafirma, mis tegeleb nii elektri kui ka soojuse tootmise, müügi ja kohaletoomisega tarbijatele. Samuti tegeleb ettevõte energiasüsteemide rajamise ja hooldusega. Eesti Energia ettevõtted annavad tööd rohkem kui 9200 inimesele üle Eesti.

Eesti Energia IT hooldusosakond kuulub Eesti Energia peakontori koosseisu ja tema eesmärgiks on tagada grupi ligi 20 ettevõtte IT süsteemide tõrgeteta töö. IT hooldusosakonna hooldada on vastutusrikkad, keerukad ja kiirelt arenevad süsteemid, mis peavad töötama igal ajahetkel ja mida teenindab kokku 30 tõelist oma ala professionaali. IT hooldusosakond vastutab samuti koht- ja laivõrgu ning töökohtade IT halduse eest.

Vaata rohkem