Värsked tööpakkumised

Linux süsteemide administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93839

Tööpakkumise number

93839

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda inimest, kes võimaldaks tuua Linux süsteemid meie klientidele lähemale, aidates meil pakkuda äriklassi lahendusi nimetatud platvormil. Meie kollektiivis ootavad teid ees inimesed, kes on aastatega karastunud Microsofti maailmas, kuid soovivad huviga tutvuda ka Linuxi omaga. Sooviksime loodud süsteeme üheskoos üles seada ja hiljem töös hoida. Kui omad juba mõningast kogemust "pingviinidega" töötamisel ja soovid ennast edasi areneda ning tekkivaid uusi teadmisi ka teistega jagada, siis võta kindlasti ühendust. Vaatame üheskoos, kuidas saaksime luua lahendusi, mis on huvitavad ja kliendile kasulikud.

1. Linux süsteemide paigaldamine ja häälestamine;
2. lahenduste jooksva hoolduse teostamine.

Nõudmised kandidaadile

1. Linuxil baseeruvate süsteemide hea tundmine;
2. töökogemus arvutihooldusspetsialistina;
3. väga hea eesti ja inglise keele oskus;
4. väga hea suhtlemisoskus, kohanemisvõime ja pingetaluvus;
5. selge soov edasi areneda.

Kasuks tuleb:
1. arvuti- või süsteemitehnika alane kõrgharidus või selle omandamine;
2. sertifikaadid, erialane täiendõpe;
3. positiivne ellusuhtumine ja avatus;
4. Windows serversüsteemide tundmine.

Ettevõte pakub

1. selge tööjaotusega ja professionaalset töökeskkonda;
2. ausat ja avatud suhtumist töötajatesse;
3. vastutusrikast tööd ja arenguvõimalusi;
4. töötulemustele vastavat töötasu;
5. lisasoodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2007

Uptime on arenev ettevõte ja meie meeskond kasvab pidevalt (viimase kolme aasta jooksul oleme kasvanud kolm korda). See on ka põhjuseks, miks otsime oma meeskonda jätkuvalt juurde uusi liikmeid - headest inimestest ei saa meil kunagi küllalt!