Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628312

Linnutalitaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- broilerite eest hoolitsemine, tibude vastuvõtmine
- igapäevase sööda-ja veekulu arvestamine ning registreerimine
- lindla veeliinide, eesruumide ja töövahendite pesemine

Nõudmised kandidaadile

-tahet töötada lindudega
-valmisolekut töötada graafiku alusel
-head pingetaluvust ning oskust iseseisvalt töötada
-juhilubade olemasolu ( soovituslik)

Töökoht on HKScan Estonia brolerifarmid Harku vallas.

Sind ootab: huvitav töö Eesti suurimas toidutööstuse ettevõttes, mis on ühtlasi Eesti ainus linnulihatootja. Toetame Sinu arengut koolitustega, samuti tervisespordi harrastamist ja pakume erinevaid perekondlikke toetusi, jpm

Tööpakkumise number
#628312

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
19. november 2019

HKScan on Põhjamaade liha- ja toiduainetööstuse ettevõte, mis annab tööd ja leiba ligi 7200 inimesele. Meie töötajad pingutavad igapäevalt selle nimel, et hoida kvaliteeti kogu tarneahela ulatuses – farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise- ja linnulihatooteid tuntud kaubamärkide all, nende hulgas Rakvere®, Tallegg®, Rigas Miesnieks®, Jelgava®, Klaipedos Maistas®.

Vaata rohkem