Värsked tööpakkumised

Linnasotsioloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59309

Tööpakkumise number

59309

Töö kirjeldus

Tartu Linnavalitsuse linnaplaneerimise ja maakorralduse osakond võtab tööle linnasotsioloogi ajutiselt äraoleva ametniku asendamiseks

Linnasotsioloogi tööülesanneteks on

  • sotsioloogiliste küsitluste korraldamine
  • säästva arengu indikaatorite määramine

Nõudmised kandidaadile

  • erialane kõrgharidus ja vähemalt 2-aastane töökogemus
  • inglise keele oskus kõnes ja kirjas vähemalt kesktasemel
  • arvutiprogrammide SPSS for Windows ja Mapinfo Professional väga hea tundmine
  • Euroopa Liidus kasutatavate säästva arengu indikaatorite tundmine
  • väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus
  • hea koostöövõime

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Palume esitada tutvustuskiri ja CV linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonda. (Raekoja plats 3, tuba 305, 51003 Tartu) hiljemalt 13. veebruariks 2006. a.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2006