Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59309

Linnasotsioloog

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu Linnavalitsuse linnaplaneerimise ja maakorralduse osakond võtab tööle linnasotsioloogi ajutiselt äraoleva ametniku asendamiseks

Linnasotsioloogi tööülesanneteks on

  • sotsioloogiliste küsitluste korraldamine
  • säästva arengu indikaatorite määramine

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus ja vähemalt 2-aastane töökogemus
  • inglise keele oskus kõnes ja kirjas vähemalt kesktasemel
  • arvutiprogrammide SPSS for Windows ja Mapinfo Professional väga hea tundmine
  • Euroopa Liidus kasutatavate säästva arengu indikaatorite tundmine
  • väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus
  • hea koostöövõime

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Palume esitada tutvustuskiri ja CV linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonda. (Raekoja plats 3, tuba 305, 51003 Tartu) hiljemalt 13. veebruariks 2006. a.

Tööpakkumise number
#59309

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem