Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220969

Linnamajandus- ja planeerimisosakonna PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jõgeva linna tänavate hooldus- ja remonditööde, tänavavalgustuse ja liikluskorralduse korraldamine, linna eelarvest tehtavate projekteerimis- ja ehitustööde hankemenetluste läbiviimine, lepingute ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • tehniline kõrg- või eriharidus
  • vähemalt 3-aastane erialane töökogemus
  • hea eesti keele ja suhtlustasandil vene keele oskus
  • hea suhtlemisoskus, pingetaluvus, organiseerimis- ja algatusvõime
  • kohusetundlikkus, täpsus, iseseisvus, analüüsi-, otsustus- ja vastutusvõimelisus
  • arvuti kasutamise oskus (teksti- ja tabelitöötlus)

Kasuks tuleb:
  • kohalikus omavalitsuses töötamise kogemus
  • riigihangete ettevalmistamise ja läbiviimise kogemus
  • B-kategooria juhilubade olemasolu ja isikliku sõiduvahendi kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • meeskonna tuge ja meeldivat töökeskkonda
  • erialast täiendkoolitust

Lisainfo

Ametikoha sisulised küsimused: Vello Ründva, linnamajandus- ja planeerimisosakonna juhataja, tel 776 6540 või 520 3884, vello.rundva(ät)jogevalv.ee.
Sooviavaldus koos palgasooviga ja CV esitada hiljemalt 17. märtsiks 2011. a.

Tööpakkumise number
#220969

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
17. märts 2011
Kuulutus sisestati:
3. märts 2011

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem