Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64551

Linnakunstnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • linnakujundusliku tegevuse suunamine ja kontrollimine Tartu linnas
  • linnakujunduslike konkursside algatamine ja koordineerimine
  • reklaami- ja infokandjate, arhitektuursete väikevormide ja muude installatsioonide väliskujunduse kooskõlastamine
  • linna kujundavate elementide kavandamine ja nende tellimise korraldamine

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • vähemalt 2-aastane töökogemus soovitavalt avalikus sektoris
  • vähemalt ühe võõrkeele oskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus, sealhulgas suhtlemisoskus avalikkusega
  • iseseisvus ja algatusvõime
  • hea koostöövõime
  • väga hea pingetaluvus

  • huvitavat, mitmekülgset ja pingelist tööd meeldivas nooruslikus kollektiivis
  • kaasaegseid töövahendeid
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada tutvustuskiri ja CV koos palgasooviga hiljemalt 1. maiks 2006 arhitektuuri ja ehituse osakonna sekretärile (Küüni 5, tuba 323)

Tööpakkumise number
#64551