Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142033

Linnakassa analüütik (juhtivspetsialist)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • linna finantsaruandluse analüüs ja prognooside koostamine;
  • linnale pika-ja lühiajalise võõrfinantseerimise kaasamine;
  • linna finantsriskide juhtimine;
  • osalemine finantsriskide juhtimise komisjoni töös;
  • linna krediidireitingu uuendamine, sealhulgas suhtlemine reitinguagentuuridega.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus ametikoha valdkonnas (majandus, rahandus, ärijuhtimine vms);
  • sügav huvi finantsanalüüsi vastu;
  • hea analüüsivõime;
  • inglise keele oskus kõnes ja kirjas ametialase sõnavara valdamisega;
  • pingetaluvus;
  • hea suhtlemisoskus.

Kasuks tuleb eelnev kogemus finantsanalüüsi valdkonnas ja avaliku sektori majandusarvestuse tundmine.

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast rolli olulises linna tegevusvaldkonnas;
  • tasemel koolitusvõimalusi ja eneseteostust toetavas meeskonnas.

Tööpakkumise number
#142033

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
20. märts 2008
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2008

Tallinna Linnakantselei on linna ametiasutus, mis tagab linnavalitsuse organisatsioonilise ja tehnilise töö.
Linnakassa on linnakantselei finantsteenistuse struktuuriüksus, mis juhib linna finantsvarasid ja -kohustusi, korraldab tulude haldamist ja linnaeelarve kassalist teenindamist, planeerib ja haldab linna rahavooge, investeerib linna finantsvarasid, jälgib ja analüüsib investeerimisekeskkonda, analüüsib ja prognoosib linnaeelarvesse tulude laekumist ning korraldab linna nõuete sissenõudmist.

Vaata rohkem